O marce

Wyroby przedstawione w kolekcji LOOKat® produkowane są przez nasz zakład MEWA Spółka z o.o. Spółka komandytowa w Biłgoraju, firmę z ponad 55 letnią tradycją (rok założenia 1961) w produkcji bielizny z dzianiny pochodzenia naturalnego oraz odzieży, uznanego w Polsce i na świecie producenta dzianin, w tym najwyższej jakości jedwabiu wiskozowego pochodzenia naturalnego, zastrzeżonego znakiem towarowym VISTEX®.VISTEX®.

Znakomite i wyjątkowe i niepowtarzalne walory użytkowe artykułów z jedwabiu wiskozowego, dla których klienci naszej bielizny zawsze ją wybierają, bo są niezastąpione, znajdują również swoje miejsce w kolekcji LOOKat®. W tej linii odzieży, nie tylko wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie wyrobów z jedwabiu wiskozowego, ale także projektujemy, tworzymy i kreujemy z bardzo różnorodnych dzianin i tkanin.

W kolekcji odzieży LOOKat® staramy się odzwierciedlać zarówno tradycję – w jej najlepszych elementach i walorach użytkowych, jak i nowoczesność, obowiązujące trendy i style mody. Łączy je w wysublimowanym smaku najwyższa troska o miękkość, delikatność oraz trwałość i wysoką jakość wykonania poprzez właściwy dobór materiałów, skupienie uwagi na naturalnym układaniu się na sylwetce, staranne wykończenie i dbałość o każdy szczegół. To wszystko po to aby zapewnić Wam uczucie komfortu, wygody oraz elegancji.


Our team

  Aleksandra Michalak
  Aleksandra Michalak
  Fotograf
  Patrycja Popłońska
  Patrycja Popłońska
  Projektantka
  Joanna Czubak
  Joanna Czubak
  Modelka
  Martyna Ciapa
  Martyna Ciapa
  Modelka

Pomysłowość

LOOKat to marka łącząca w sobie elegancję i wygodę. Pomysły i inspiracje czerpiemy z otaczającego nas świata przyrody, podróży oraz pełnych pasji ludzi, którzy uczestniczą przy tworzeniu marki LOOKat.

Kreatywność

Wyroby które produkujemy stworzone są ze starannie wyszukanych surowców z dbałością o ich oryginalność i niepowtarzalność.

Zapał

Nasze kolekcje posiadają szeroki wachlarz asortymentu. Naszym celem jest stworzenie pełnej gamy ubioru, tak abyś mogła się ubrać w nasze produkty od stóp do głów.

Nic dodać nic ując

LOOKat to marka dla nowoczesnych kobiet podążających za współczesnymi trendami mody. Zarówno w nocy i jak w dzień skupiaj na sobie spojrzenie innych.

Tworzenie stron www, pozycjonowanie,grafika by www.swiatwebmasterow.pl